Aranżacja wnętrz

Poduszki dekoracyjne - subtelny akcent aranżacyjny do salonu lub sypialni

Poduszki stanowią idealny dodatek dekoracyjny, w sam raz do ożywienia sypialni, przyozdobienia pokoju dziennego lub ocieplenia rodzinnego salonu. Prezentujemy najważniejsze wskazówki dekoratorskie przydatne przy wyborze odpowiednich wzorów i barw.

Czytaj dalej

Praktyczne wskazówki przy aranżacji luster dekoracyjnych

Nietypowe zwierciadło w dekoracyjnej ramie sprawi, że nawet codzienna rutyna związana z szykowaniem się do pracy będzie przyjemniejszym zajęciem. Ale to przecież nie jedyna zaleta pięknego lustra w domu. Zwierciadła rozświetlają przestrzeń, pogłębiają wrażenie przestronności pomieszczenia, w dodatku same w sobie stanowią rewelacyjne dekoracje, które w naturalny sposób wzbogacając wystrój wnętrza. Przy odpowiedniej aranżacji lustra mogą też wyeksponować ulubione meble lub inne elementy aranżacji. Przy wyborze odpowiedniego miejsca na lustro warto zastosować kilka prostych wskazówek. Oto garść porad przygotowanych przez naszego projektanta, dzięki którym będziemy w stanie wybrać optymalne położenie dekoracyjnego lustra w naszym domu.

Czytaj dalej

Luksusowe aranżacje w stylu glamour

Wyraziste ornamenty, barokowe wzornictwo, szampańskie i perłowe odcienie, słowem, luksus z odrobiną ekstrawagancji - oto kluczowe wyznaczniki współczesnego stylu glamour. Specyfika glamour leży w pięknej, acz umyślnie przerysowanej formie, kuszącej manifestacyjnym bogactwem na granicy przepychu. Jest to styl stworzony z myślą o ludziach, którzy potrafią docenić bezkompromisową zabawę formą, czerpiąc przyjemność z przebywania wśród nietuzinkowych aranżacji.

Czytaj dalej