Donice dekoracyjne

Twj Dom i Ogrd

Donice dekoracyjne to kwintesencja stylu glamour. Efektowna, lecz nienachalna forma donic sprawia, że idealnie komponują się z zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wnętrzami. Wyraziste ornamenty, barokowe wzornictwo, szampańskie i perłowe odcienie, słowem, luksus z odrobiną ekstrawagancji. Dekoracje glamour powstają z myślą o ludziach, którzy potrafią docenić bezkompromisową zabawę formą, czerpiąc przyjemność z przebywania wśród nietuzinkowych aranżacji. Donice dekoracyjne w stylu glamour zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów kompozytowych, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie.

Specyfika glamour leży w pięknej, umyślnie przerysowanej formie, kuszącej manifestacyjnym bogactwem. Jest to styl stworzony z myślą, o ludziach którzy potrafią docenić bezkompromisową zabawę formą. Decydując się na urządzenie wnętrz w tym stylu, zgadzamy się na pewną umowność, wręcz iluzoryczność prezentowanego przepychu. Wszelka funkcjonalność schodzi tu na drugi plan ustępując miejsca ekstrawaganckiej formie dającej poczucie luksusu z subtelną nutką autoironii w tle.

Do stworzenia wnętrza glamour niezbędne będą lśniące dekoracje i barwne tkaniny. Dominująca kolorystyka glamour to oczywiście złoto, srebro, czerń, biel, perła oraz kryształ, ale skuteczne będą również wszelkie zestawienia odznaczające się intensywnością barwy. Na ścianach powinny zawisnąć wyrafinowane obrazy oraz duże dekoracyjne lustra, najlepiej o fazowanych krawędziach i bogato zdobionej ramie, skrzącej się w najdelikatniejszym świetle. Nie zapomnijmy również o meblach, które powinny stanowić połączenie klasyki i nowoczesności. Poszukiwanie żywych kontrastów jest podstawową regułą i wyznacznikiem, którym powinniśmy się kierować podczas doboru dekoracji w tego typu aranżacjach. Uzyskana w ten sposób zamierzona krzykliwość jest nieodłącznym elementem luksusu w wydaniu glamour.

Podkategorie

 • Donice dekoracyjne Cora

  Seria donic Cora wyróżnia się oryginalną formą. Głębokie, nieregularne tłoczenia oraz perłowe wykończenie powierzchni uatrakcyjniają wygląd tej serii. Kształt kuli o nieregularnej formie powierzchni wyróżnia ją wśród innych donic z naszej oferty.

  Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

 • Donice dekoracyjne Cori

  Cori to unikatowa kolekcja donic o atrakcyjnej formie, wyróżniającej się powierzchnią pokrytą tłoczonym wzorem geometrycznych kwiatów. Nieregularna górna krawędź sprawia, że donice Cori stanowią atrakcyjną dekorację wnętrz.

  Donice wykonane z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe a jednocześnie bardzo lekkie.

 • Donice dekoracyjne Kadi

  Serię donic Kadi cechuje falista forma tłoczenia oraz kształt kuli. Nieregularna górna krawędź sprawia, że donica prezentuje się jeszcze bardziej efektownie.

  Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

 • Donice dekoracyjne Nona

  Seria donic Nona wyróżnia się oryginalnym kolorem oraz formą. Głębokie, nieregularne tłoczenia oraz szczegółowe wykończenie powierzchni uatrakcyjniają wygląd tej serii.

  Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

 • Donice dekoracyjne Amelia

  Seria donic Amelia wyróżnia się oryginalnym kolorem oraz wyjątkowo ozdobną formą. Głębokie, nieregularne tłoczenia oraz intensywne barwy wykończenia powierzchni uatrakcyjniają wygląd tej serii.

  Donice wykonano z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie.