Obrazy olejne z motywem natury

Twj Dom i Ogrd

Natura to bogaty zbiór różnorodnych stylów i motywów połączonych wspólną nicią tematyczną prezentującą wszechstronne piękno i wdzięk przyrody. Zebrane dzieła przedstawiają przepiękne pejzaże, majestatyczne krajobrazy oraz interesujące kompozycje kwiatów urzekających doborem barw i kształtów.

Dekoracyjne obrazy z motywem przyrodniczym wykonane w różnorodnej stylizacji to uniwersalna ozdoba wzbogacająca wystrój wnętrza. Unikalne prace artystyczne ożywiają i ocieplają przestrzeń wnosząc do naszej aranżacji akcent subtelnej elegancji.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Wysokość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
0 Recenzje

Obraz olejny malowany ręcznie na aluminium.

506,00 zł
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 120 cm
0 Recenzje

Obraz olejny malowany ręcznie na płótnie.

405,00 zł
Wysokość: 150 cm
Szerokość: 50 cm
0 Recenzje

Duży obraz olejny malowany ręcznie na aluminium przedstawia kwitnący kwiat ujęty w stylu nowoczesnej abstrakcji. Obraz z powodzeniem pełni rolę artystycznej ozdoby w nowoczesnej aranżacji wnętrza.

336,60 zł 396,00 zł
Wysokość: 80 cm
Szerokość: 80 cm
0 Recenzje

Obraz olejny malowany ręcznie na płótnie. Przedstawiony motyw kwiatów został wykonany w stylu nowoczesnego minimalizmu. Obraz Margerita jest atrakcyjnym elementem dekoracyjnym wzbogacającym wystrój wnętrza, zwłaszcza w salonie lub sypialni. Estetyczne wykończenie boków obrazu powoduje, że dzieło...

336,00 zł
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
0 Recenzje

Obraz olejny prezentujący motyw lasu wieczorną porą. Malowany na płótnie przy zastosowaniu grubej warstwy farby. Praca może zostać powieszona na ścianie bez konieczności oprawy w ramę.

285,60 zł 336,00 zł
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
0 Recenzje

Bukiet to namalowana farbą olejną kompozycja pięknych kwiatów ujęta w nowoczesnym stylu. Wspaniała dekoracja do salony bądź  sypialni. Estetyczne wykończenie sprawia, że obraz można zawiesić na ścianie bez konieczności oprawy w ramę.

161,00 zł
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
0 Recenzje

Obraz olejny malowany na płótnie. Bukiet to namalowana farbą olejną kompozycja pięknych kwiatów ujęta w nowoczesnym stylu. Obraz można  powiesić na ścianie bez potrzeby oprawiania w ramę.

161,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów