Donice wysokie

Twj Dom i Ogrd

Donice wysokie to kwintesencja stylu glamour. Efektowna, lecz nienachalna forma donic sprawia, że idealnie komponują się z zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wnętrzami. Dekoracje glamour powstają z myślą o ludziach, którzy potrafią docenić bezkompromisową zabawę formą, czerpiąc przyjemność z przebywania wśród nietuzinkowych aranżacji. Donice dekoracyjne w stylu glamour zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów kompozytowych, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie.

Piękna, umyślnie przerysowana forma, kusząca manifestacyjnym bogactwem. Jest to styl stworzony z myślą, o ludziach którzy potrafią docenić bezkompromisową zabawę formą. Decydując się na urządzenie wnętrz w tym stylu, zgadzamy się na pewną umowność, wręcz iluzoryczność prezentowanego przepychu. Wszelka funkcjonalność schodzi tu na drugi plan ustępując miejsca ekstrawaganckiej formie dającej poczucie luksusu z subtelną nutką autoironii w tle.

Podkategorie

 • Donice wysokie Amelia

  Seria donic Amelia wyróżnia się oryginalnym kolorem oraz formą. Głębokie, nieregularne tłoczenia oraz metalizowane wykończenie powierzchni uatrakcyjniają wygląd tej serii. Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

 • Donice wysokie Aria

  Wyjątkowa forma donic z serii Aria sprawia idealnie komponuje się z zarówno z eleganckimi jak i nowoczesnymi wnętrzami. Przetłoczenia w formie kwiatów nadają donicom z  tej serii bardzo oryginalny wygląd.

  Donice wykonane z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie.

 • Donice wysokie Fonti

  Seria donic Fonti wyróżnia się poziomymi tłoczeniami przebiegającymi od góry do dołu na całej wysokości. Prosta, a zarazem elegancka forma donic tej serii sprawia, że doskonale wkomponują się zarówno w nowoczesna jak i stylowe wnętrze.

  Donice zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe a jednocześnie bardzo lekkie.

 • Donice wysokie Lara

  Piękna i smukła forma tej donicy sprawia idealnie komponuje się z zarówno z eleganckimi jak i nowoczesnymi wnętrzami. Geometryczna forma przetłoczenia powierzchni nadają donicom z  tej serii bardzo oryginalny wygląd.

  Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

 • Donice wysokie Tula

  Piękna i smukła forma donic z serii Tula sprawia, że idealnie komponują się zarówno z eleganckimi jak i nowoczesnymi wnętrzami. Geometryczna forma powierzchni nadają donicom z tej serii bardzo oryginalny wygląd.

  Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Wysokość: 49 cm
Szerokość: 29 cm
0 Recenzje

Donica wykonana z wysokiej jakości materiałów kompozytowych dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała a jednocześnie bardzo lekka.

105,00 zł 339,00 zł
Wysokość: 68 cm
Szerokość: 33 cm
0 Recenzje

Donice Fonti wyróżniają się poziomymi tłoczeniami przebiegającymi od góry do dołu na całej wysokości. Prosta, a zarazem elegancka forma donic tej serii sprawia, że doskonale wkomponują się zarówno w nowoczesna jak i stylowe wnętrze.

168,00 zł 549,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów